RN73H1ETTP87R6C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP87R6C50
JLCPCB Part #
C2553967
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS