RN73R2BTTD6200C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6200C25
JLCPCB Part #
C2549419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS