MOS3CT631R221J
MFR.Part #
MOS3CT631R221J
JLCPCB Part #
C3475491
Description
-55℃~+200℃ 220Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS