RK73H3ATTE22R6D
MFR.Part #
RK73H3ATTE22R6D
JLCPCB Part #
C2583128
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS