RN73H1JTTD3120D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3120D25
JLCPCB Part #
C4098489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 312Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS