MOS2CT52R622J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS2CT52R622J
JLCPCB Part #
C3411073
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 2W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS