SG73P1JRTTD513J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD513J
JLCPCB Part #
C6678174
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS