MOS2CT52R301J
MFR.Part #
MOS2CT52R301J
JLCPCB Part #
C3556583
Description
-55℃~+200℃ 2W 300Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS