SG73S1JTTD821J
MFR.Part #
SG73S1JTTD821J
JLCPCB Part #
C4061610
Description
-55℃~+155℃ 200mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS