SR732BRTTD8R87F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BRTTD8R87F
JLCPCB Part #
C6824352
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS