MOS2CT52R242J
MFR.Part #
MOS2CT52R242J
JLCPCB Part #
C3438223
Description
-55℃~+200℃ 2.4kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS