ERG-2SJ153P
MFR.Part #
ERG-2SJ153P
JLCPCB Part #
C6549222
Description
-55℃~+200℃ 15kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS