HV73V2BTTD5904F
MFR.Part #
HV73V2BTTD5904F
JLCPCB Part #
C4310197
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS