SG73P2E1RTTD5361F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5361F
JLCPCB Part #
C5751455
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS