RN731JTTD6421B10
MFR.Part #
RN731JTTD6421B10
JLCPCB Part #
C4310170
Description
-55℃~+155℃ 6.42kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS