HV73V2BTTD4643D
MFR.Part #
HV73V2BTTD4643D
JLCPCB Part #
C4104047
Description
-55℃~+155℃ 333mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS