SLR1TTE123J
MFR.Part #
SLR1TTE123J
JLCPCB Part #
C3987131
Description
-55℃~+180℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS