HV73V2ATTD4643D
MFR.Part #
HV73V2ATTD4643D
JLCPCB Part #
C4114154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS