RN73H1ETTP1430F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1430F25
JLCPCB Part #
C3983610
Description
143Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS