HV73V2BTTD3743F
MFR.Part #
HV73V2BTTD3743F
JLCPCB Part #
C3957407
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS