RN73H1ETTP1690D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1690D25
JLCPCB Part #
C2513311
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS