HV73V2ATTD2323F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2323F
JLCPCB Part #
C4129619
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS