WK73R2BTTD11R3F
MFR.Part #
WK73R2BTTD11R3F
JLCPCB Part #
C6326098
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS