HV73V2ATTD7323D
MFR.Part #
HV73V2ATTD7323D
JLCPCB Part #
C4217320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS