HV73V2ATTD685G
MFR.Part #
HV73V2ATTD685G
JLCPCB Part #
C4225845
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS