HV73V2ATTD685J
MFR.Part #
HV73V2ATTD685J
JLCPCB Part #
C4224067
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS