HV73V2ATTD5233F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5233F
JLCPCB Part #
C4169952
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS