RN73R2ETTD7322C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7322C50
JLCPCB Part #
C4172407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS