RK73G2ARTTD9530D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD9530D
JLCPCB Part #
C6270709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS