HV73V2ATTD474G
MFR.Part #
HV73V2ATTD474G
JLCPCB Part #
C4181618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS