HV73V2ATTD434G
MFR.Part #
HV73V2ATTD434G
JLCPCB Part #
C4020231
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS