RN731ETTP59R0F25
MFR.Part #
RN731ETTP59R0F25
JLCPCB Part #
C4076966
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS