RN73H1ETTP4121B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP4121B25
JLCPCB Part #
C2535161
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS