HV732ATTD4643D
MFR.Part #
HV732ATTD4643D
JLCPCB Part #
C4298219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS