RN73H2ETTD4481F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4481F100
JLCPCB Part #
C4133252
Description
250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS