HV73V2ATTD4534F
MFR.Part #
HV73V2ATTD4534F
JLCPCB Part #
C3929285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS