HV73V2BTTD4534F
MFR.Part #
HV73V2BTTD4534F
JLCPCB Part #
C4164702
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS