SG73P2ATTD2203F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2203F
JLCPCB Part #
C4256874
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS