HV73V2ATTD304J
MFR.Part #
HV73V2ATTD304J
JLCPCB Part #
C4097269
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS