HV73V2ATTD3744F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3744F
JLCPCB Part #
C4313488
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS