Y162484R5000A9W
MFR.Part #
Y162484R5000A9W
JLCPCB Part #
C4036593
Description
-55℃~+150℃ 200mW 84.5Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS