HV73V2BTTD2493D
MFR.Part #
HV73V2BTTD2493D
JLCPCB Part #
C4071711
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS