HV73V2ATTD2493F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2493F
JLCPCB Part #
C4207105
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS