HV73V2ATTD245J
MFR.Part #
HV73V2ATTD245J
JLCPCB Part #
C4332017
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS