RN731ETTP8451F50
MFR.Part #
RN731ETTP8451F50
JLCPCB Part #
C3942112
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS