RN73R2ETTD2050B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2050B50
JLCPCB Part #
C2609438
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS