HV73V2ATTD2263F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2263F
JLCPCB Part #
C4193652
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS