P0805E95R3FNT
MFR.Part #
P0805E95R3FNT
JLCPCB Part #
C4002062
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS