SG73P2BRTTD7503D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD7503D
JLCPCB Part #
C5893935
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS