HV73V2ATTD2203F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2203F
JLCPCB Part #
C3958825
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS